KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493003
nr 1749 3003
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -55. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:20:05
7/12 14:20:46
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl